Статті

Болти з оцинкованої сталі з каталогу «ТД КРОС» відповідає ДСТУ, а також міжнародному стандарту DIN. У магазині можна замовити металовироби оптом, при цьому бути впевненим у їх якості. При добірці болтів потрібно враховувати особливості конструкцій, ступінь навантаження та бути знайомим із сферою застосування. Якщо навантаження високе або періодично буває таким, то будуть потрібні високоміцні кріплення.
Анкерне кріплення
Анкерне кріплення необхідне для ремонту в квартирі, будинках та на виробничих об'єктах, тому багатьом знадобиться його оптова закупівля. За допомогою анкера кріплять різні конструкційні елементи до стін, похилим площин і до стелі.
Високоміцні кріплення ГОСТ та DIN
Високоміцне кріплення може витримати навантаження більше 800 МПа. Кріплення такого типу використовують при створенні найрізноманітніших виробів: від найтонших конструкцій у смартфонах до авіаційної техніки. Механічні характеристики сполучних елементів впливає їх навантаження.
Нержавіюче кріплення
Нержавіючі кріплення застосовують у фармацевтичній, харчовій та хімічній промисловості. Деталі промислового обладнання роблять із нержавіючих та високолегованих сплавів, адже в цих галузях виробництва елементи конструкції стикаються з агресивними речовинами та мають високі вимоги до гігієнічності установок.
Сталеве оцинковане кріплення
Сталевий кріплення з оцинкованим покриттям використовується в різних конструкціях, механізмах і машинах. Наприклад, такими кріпленнями користуються як при створенні електронних приладів, так і при будівництві різних будівель. Ці вироби відмінно витримують агресивне середовище та добре справляються з вологою.
Гвинти DIN та ГОСТ
Гвинти – це кріплення, яке використовується для надійного з'єднання елементів конструкції. Виготовляється цей вид кріплення зі сталі (вуглецевої або нержавіючої) з використанням покриття (оцинкований гвинт) або без нього (гвинт без покриття). Гвинт складається з тіла гвинта та головки.
Такелажні скоби - що вони є, якими бувають, чим корисні?
При підйомі та переміщенні важких вантажів на складах та інших приміщеннях застосовують різні допоміжні пристрої, сукупність яких називають такелажем.
Такелажні роботи: які бувають і як проводяться
Для транспортування важких або великогабаритних вантажів потрібне спеціальне вантажопідйомне обладнання, а також бригада вантажників.
Металовироби - дюбель-цвяхи, патрони для монтажного пістолета
У будівельній промисловості без використання металовиробів не обійтися. Кріпильні вироби випускаються у вигляді цвяхів, анкерів, шурупів, іншої продукції, здатної надійно зафіксувати конструктивні елементи.
Покриття даху металочерепицею своїми руками
Металочерепиця - ідеальний майже у всіх відношеннях покрівельний матеріал. Вона демократично стоїть і дорого виглядає; довго служить, добре пручається всім зовнішнім факторам: волозі, ультрафіолету, температурним перепадам, механічним пошкодженням, корозії і т.д.
Вентильовані фасади
Фасад називають обличчям будинку, адже саме на нього насамперед звертають увагу гості. Сучасне будівництво дозволяє зробити вигляд будівлі не лише красивим, а й підвищити експлуатаційні характеристики будови.
Як утеплити цегляну стіну: ремонт старого будинку
Чтобы иметь возможность постоянно прикреплять изоляцию к старой стене, она должна быть сухой, стабильной и чистой. Кирпичный дом выглядит стильно, но для его обогрева нужно потратить много топлива. Мы объясним, что и как лучше утеплить кирпичными стенами.
1
2 3 4 5 6